Реєстрація на участь у програмі SkillsLab Business Platform

Що таке SkillsLab Business Platform?
Це програма навчання підприємництву. Якщо ти бажаєш відкрити власну справу, сміливо реєструйся!

Для кого SkillsLab Business Platform?
Для молодих людей у віці 18 - 35 років з Маріуполя, Бердянська, Мелітополя та інших населених пунктів, розташованих вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

Яка мета програми?
Сприяти відкриттю, підтримці або розширенню власної справи, в т.ч. онлайн-підприємництву.

Що включає програма SkillsLab Business Platform?
8 онлайн-занять у квітні-травні 2021 року, протягом яких учасники та учасниці дізнаються:

- Що потрібно для запуску та ведення власного бізнесу онлайн?
- Як управляти бізнесом в перший рік з урахуванням поглибленого Розрахунку точки беззбитковості;
- Правові та фінансові питання при створенні власного бізнесу;
- Для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти?
- Створення сторінок, сайтів, як платформ для ведення бізнесу в internet;
- Можливості, які дає SMM просування та багато іншого!

Випускники програми матимуть реальну можливість отримати грантову допомогу!

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Посилання для реєстрації - за посиланням: https://www.facebook.com/msmukraine/photos/a.382175391833283/4064620496922069

Реєстрація на участь у програмі SkillsLab Employment Platform

Що таке SkillsLab Employment Platform?
Це програма навчання молодих людей побудові успішної кар'єри. Бажаєш отримати роботу своєї мрії? Ми розповімо як це зробити! Хутчіш реєструйся!

Для кого SkillsLab Employment Platform?

Яка мета програми?
Допомогти молодим людям розвинути та вдосконалити навички, які є затребувані на сучасному ринку праці.

Що включає програма SkillsLab Employment Platform?
8 онлайн-занять у квітні-травні 2021 року, протягом яких учасники та учасниці отримають такі знання:

- Де шукати роботу своєї мрії?
- Як зробити взірцеве резюме?
- Що потрібно для успішного проходження співбесіди?
- Як раціонально планувати власний час, щоб досягати успіху?
- Що таке критичне та дизайн-мислення, і як його застосовувати?

Бонусом стане можливість поспілкуватись з роботодавцями свого міста та отримати інформацію щодо вакансій, особливостей роботи та програм стажування з перших рук!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Організатор навчання: Рада жінок Донеччини

Партнери навчання: Маріупольська Спілка Молоді, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Агенція розвитку Мелітополя, NGO New Hope

Посилання для реєстрації - за посиланням:   https://www.facebook.com/msmukraine/photos/a.382175391833283/4059127067471412