Приазовська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості повідомляє, що з 1 лютого 2021 року на веб-сайті державної служби зайнятості запроваджується новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена у «персональних кабінетах роботодавців» на сайті державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua .

Для посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості ще в 2018 році на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. Звертаємо увагу, що сервіс доступний для тих роботодавців, які мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості.

За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.

Звертайтесь до Приазовської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості – ми працюємо для Вас!

e-mail: prirncz@meta.ua

тел.-факс: (06133)2-33-08