Запорізькі податківці провели 73 антикорупційні заходи

 

У січні-жовтні співробітники підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції податкової служби Запорізької області розглянули 14 повідомлень стосовно можливого недотримання норм антикорупційного законодавства працівниками органів ДПС області.

За цей час проведено три службові перевірки щодо причетності посадових осіб служби до вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією. У результаті викладена інформація знайшла своє підтвердження. За одним фактом матеріали були направлені до спеціально уповноваженого суб'єкта у сфері протидії корупції.

Для працівників служби організовано 13 тематичних лекцій та співбесіди з 60 кандидатами, які претендували на зайняття вакантних посад категорії "Б" та "В" у ГУ ДПС у Запорізькій області, з метою виявлення обставин, що можуть перешкоджати їх призначенню. Також майбутнім податківцям наголосили на необхідності дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції".

Крім того, фахівці відділу з питань запобігання та виявлення корупції надають індивідуальні консультації для співробітників, під час яких роз'яснюють положення антикорупційного законодавства.

Нагадаємо, інформацію про корупційні правопорушення та про факти недотримання правил етичної поведінки з боку працівників ДПС можна повідомляти на електронну адресу zp01.corruption@tax.gov.ua або за телефоном: (061) 219-05-21.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Фото без опису

 

З 1 січня 2021 року запроваджуються нові акцизні марки

 

Постановою Кабінету Міністрів №1037 "Деякі питання маркування марками акцизного податку тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах" затверджені:

- нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів;

- зразки марок акцизного податку для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва;

Також внесені зміни до постанови КМУ від 27.10.2010р. №1251 "Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів".

Нові марки акцизного податку запроваджуються з 1 січня 2021 року.

З Постановою КМУ від 29.10.2020р. №1037 (опублікована в газеті "Урядовий кур’єр" 03.11.2020р. №213) можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-markuvannya-markami-akciznogo-podatku-tyutyunovih-virobiv-i-ridin-shcho-vikoristovuyutsya-v-elektronnih-sigaretah-i291020-1037.

 

Нагадаємо, кожен споживач може самостійно перевірити легальність акцизної марки на підакцизному товарі. В Електронному кабінеті платника діє зручний сервіс "Пошук марки акцизного податку": https://cabinet.tax.gov.ua/registers/mark.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області