*Перелік питань

1. Про внесення змін до договору управління майном від 24.04.2015р.

2. Про скасування рішення сесії №6 від 10.02.2020 року «Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції».

3. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії №11 від 24.12.2019 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2020 рік».

4. Про припинення права постійного користування, в зв’язку із смертю землекористувача.

5. Про підготовку до проведення земельних торгів.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

7.Про вилучення земельних ділянок із користування в межах населеного пункту.

8. Про надання дозволу Харченко Ю.Г. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

9. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності Сєнделі М.О.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

11. Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі до комунальної власності Олександрівської сільської ради нерухомого майна.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

13. Про вилучення земельних ділянок із користування в межах населеного пункту.

14. Про надання дозволу Харченко Ю.Г. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

15. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності Сєнделі М.О.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

*Поіменне голосування