*Перелік питань

1. Про розгляд листа Приазовської селищної ради № 04-13/180 від 22.01.2020 року.

2. Про розгляд заяви Середи В.О.

3. Про розгляд заяви Десятинника Ф.Ф.

4. Про розгляд листа КНП «Приазовський РЦ ПМСД № 28 від 27.01.2020 року.

5. Про надання згоди на співфінансування на закупівлю шкільного автобуса, у тому числі обладнаного місцем для дітей з особливими освітніми потребами.

6. Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії №11 від 24.12.2019 року «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2020 рік».

8. Про розгляд листа компанії «Юрокейп-Юкрейн1»

9. Про розгляд листа Приазовської селищної ради № 191 від 22.01.2020 року.

10. Про зміну назви ДНЗ «Дельфінчик» на ЗДО «Дельфінчик» та затвердження статуту в новій редакції.

11. Про зміну назви ДНЗ «Зірочка» на ЗДО «Зірочка» та затвердження статуту в новій редакції.

12. Про укладення попереднього договору оренди землі з ТОВ «Олександрівка»

13. Про укладення договору оренди земельної ділянки, яка входить до складу спадщини.

14. Про укладання попереднього договору оренди землі з Бігучовою С.І., Петровою В.Ф., Буланою Л.І.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку Мельнікова Ф.Т. для ведення особистого селянського господарства.

16. Про приведення права власності Легової М.А. на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

17. Про приведення права власності Бреуса Д.Л. на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

19. Про надання згоди на заміну сторони договору оренди земельної частки (паю).

20. Про надання згоди на заміну сторони договору оренди земельної частки (паю).

21. Про укладання попереднього договору оренди землі з ТОВ "Олександрівка"

22. Про укладання попереднього договору оренди землі з ПП Щотка С. В.

23. Про укладання попереднього договору оренди землі з ПП Щотка С. В.

24. Про укладання попереднього договору оренди з ПП Сивун Л. П.

25. Про укладання попереднього договору оренди землі з гр. Кармелітою А. В.

26. Про укладання попереднього договору з гр. Гроздєвим С. А.

27. Про укладання попереднього договору оренди землі з гр. Іовчев В. А.

*Поіменне голосування