Шановні мешканці Олександрівської ОТГ у зв’язку з загрозою поширення гострої респіраторної  хвороби COVID-19 спричиненої короно – вірусом SARS-CoV-2 та об’явленим загальноукраїнським карантином , відповідно до ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб », протоколу №7 регіональної комісії ТЕБ та НС Запорізької ОДА , протоколу №16 комісії ТЕБ та НС Приазовської РДА, розпорядження Олександрівського сільського голови №19 12.03.2020, №20 від 17.03.2020 на території вводяться наступні заходи:

1. в освітніх закладах (ЗОШ та ЗДО) призупинено освітній процес до 03.04.2020 року. В умовах карантину діти не повинні знаходитися на вулицях, в парках , спортивних майданчиках. ДІТИ СИДЯТЬ ВДОМА
  2. заборонено проведення заходів на території ради зі скупченістю людей що перевищує 10 осіб
  3. до 03.04.2020 року прийом громадян сільським головою, секретарем,в.о. старости, спеціалістами сільської ради проводиться виключно в телефонному , електронному або поштовому  режимі

с. Дівнинське № телефону – 061-33-96-118 електронна пошта

divnensk-sovet@ukr.net

c. Олександрівка № тефону -0988557188 електронна пошта

olex-rada@ukr.net.

Видача термінових  довідок буде  проводитись після попереднього замовлення по телефону або  надісланому на електронну пошту, особа  яка звернулася, при відвідування адмінбудинку повинна дотримуватися  правил запобігання зараженням  вірусом (вдягнена маска);

1. обмежено проведення культурних, спортивних, релігійних заходів , обмежена робота будинків культури;
  2. фізичним особам підприємцям, які здійснюють торгівельну діяльність     посилити проведенням дезінфекційних заходів . Слідкувати щоб кількість відвідувачів торгівельних мереж одночасно  не перевищувала десять осіб;
  3. керівникам підприємств, установ та організацій   забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту (масками, рукавицями), запровадити щоденний  температурний скринінг  працівників , у разі виявлення підозри на  хворобу негайно відправляти їх додому  на самоізоляцію .

ТАКОЖ попереджаємо,   що введено обмеження пересування населення між населеними пунктами, а також пресування в громадських місцях без крайньої потреби. З 18.03.2020 року до 03.04.2020 (або до особого розпорядження) в Запорізькій області призупинено рух приміського, міжміського транспорту, призупинена робота торговельно – розважальних закладів, закладів громадського харчування (кафе, ресторанів, барів),магазинів крім продуктових та які торгують предметами першої необхідності, ринків  крім продуктових.

Кількість відвідувачів магазинів ,аптек , банківських установ не може одночасно перевищувати десять осіб.

За порушення вимог карантинних обмежень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Дякуємо за розуміння .

Виконавчий комітет Олександріаської сільської ради