З 1 по 30 квітня в Україні проходив благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, ЖИВИ!» Мета цього заходу- закупівля кардіологічного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Збір коштів відбувався по всій країні в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Олександрівська об’єднана територіальна громада не стала виключенням.

Не були байдужими працівники підвідомчих закладів та установ Олександрівської сільської ради.

Особливо активними стали  вчителі та учні старших класів Олександрівської загальноосвітньої школи та зібрали чимало коштів.

Не стояли осторонь також жителі нашої громади.

Дякуємо всім, що не залишились байдужими і дали можливість лікувати дітей  на більш  якісному рівні.