Фото без описуНажаль, сьогодні ми спостерігаємо зростання показників захворюваності на коронавірусну хворобу, останніми тижнями фіксуються нові антирекорди за весь час пандемії.

Особливістю першої цьогорічної хвилі COVID-19 є зростання кількості інфікованих, зокрема серед дитячого населення, і помірна кількість госпіталізацій. Так, на території Мелітопольського району показники захворюваності з середини січня цього року зросли майже в 7 разів.

В Мелітопольському районі вакциновано двома дозами 38 % дорослого населення району – це низький показник, який, нажаль, не гарантує повну безпеку від подальших масштабних хвиль захворювання. Ні про який колективний імунітет не може йти і мови, адже щепився проти ковіду лише кожен третій мешканець.

Тому, вкотре хочу наголосити на необхідності вакцинації для захисту здоров’я наших громадян.

У Мелітопольському районі на базі закладів охорони здоров`я діють 43 пункти щеплення та 3 мобільні бригади. На території міста Мелітополя організовано роботу 2 Центрів вакцинації населення від COVID-19

Також для зручності сільського населення організовано виїзди бригад до населених пунктів, котрі не мають власних пунктів вакцинації.

Нагадую, що сьогодні всі особи віком від 18 років, у яких минуло більше 6 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина, можуть і повинні отримати бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

Введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних штамів коронавірусу.

У зв’язку із стрімким поширенням коронавірусної хвороби та суттєвим збільшенням захворюваності серед дітей, Міністерством освіти і науки України була рекомендована дистанційна форма навчання, проте рішення про переведення навчальних закладів на дистанційне навчання приймаються на місцях.

На сьогодні 70 % шкіл Мелітопольського району знаходяться на дистанційному навчанні.

Що стосується дошкільних закладів, то враховуючи рівень захворюваності, тільки дитячі садки Плодородненської громади призупинили свою роботу.