Шановна громадо!

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день,

що символізує єдність земель України.

22 січня  1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України.

Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність.

Ця дата увійшла в історію України як величне національне свято. Тоді під прапором єдиної держави згуртувалися люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об’єднало розуміння того, що тільки неподільний народ є нацією, а головною незаперечною цінністю для всіх є незалежна соборна держава.

Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності і Свободи незалежної України!

Щиро зичу всім нам наснаги, здоров’я й злагоди, сил та натхнення, успіхів та нових здобутків і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної України!

Сільський голова Олександрівської

територіальної громади Наталія Попова.