Дата: 22.12.2021 13:38

22 грудня 2021 року року відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії Олександрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівний склад апарату, депутати сільської ради, старости населених пунктів громади, керівники структурних підрозділів ради.

Відповідно порядку денного було розглянуто 28 питань. Розглянуто і затверджено ряд програм, серед яких створення спеціального цільового фонду соціально – економічного розвитку  Олександрівської сільської ради на 2022 рік, організація харчування учнів  1-11 класів загально - освітніх навчальних закладів територіальної громади Олександрівської сільської ради на 2022 навчальний рік, встановлення батьківської плати за харчування дітей дошкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів на території Олександрівської сільської ради. Затверджено програму компенсації  фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, програму оздоровлення та  відпочинку дітей Олександрівської сільської ради на 2022 рік, програми фінансової підтримки КНП «ЦПМСД» ММР ЗО на 2022 рік та фінансової підтримки КНП «Приазовська ЦРЛ» Приазовської селищної ради на 2022 рік. Розглянуто і затверджено програму удосконалення системи медичної допомоги хворим неврологічного профілю Олександрівської громади на 2022 рік. Затверджено структуру виконавчого комітету та виконавчих органів Олександрівської сільської ради, внесені зміни до персонального складу виконавчого комітету. Затверджені умови оплати праці працівників апарату Олександрівської сільської ради та її виконавчих органів на 2022 рік. Заслухавши інформацію начальника фінансового відділу Олени Бурдіної та отримавши відповіді на всі питання і зауваження прийнято бюджет Олександрівської територіальної громади на 2022 рік.