Шановні  дорослі та маленькі жителі

Олександрівської  громади!

Від щирого серця вітаємо з Днем Святого Миколая!

Це світле, добре і веселе свято приходить до нас напередодні Нового року та Різдвяних свят.

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти. Святого Миколая називають Чудотворцем, адже саме в цей день здійснюються всі найзаповітніші мрії і бажання. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Бажаю усім щедрості та благословення Миколая Чудотворця, його прихильності та опіки.  У День Святого Миколая хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість, дарує здоров’я та щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас впродовж усього життя. Гарного і веселого вам свята!

З повагою, сільський голова Наталія Попова