Фото без описуЦе свято людей, яких обирає суспільство.

Шановні працівники  органів місцевого самоврядування, депутати ради, ветерани, активісти самоврядних органів, колеги!

Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Нам випала доля працювати у непростий період реформування, однак пріоритетом нашої діяльності були й будуть інтереси земляків.

Тож у цей день я хочу подякувати усім, хто безпосередньо причетний до місцевого самоврядування, адже усі ми робимо спільну справу – розбудовуємо нашу громаду.

З кожним роком ми, долаючи труднощі, набуваємо надзвичайно цінного досвіду у вирішенні великого кола питань з повсякденного життя.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів у щоденній праці. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів. Зі святом!

З повагою, сільський голова

Олександрівської територіальної громади  Наталія ПОПОВА