В Мелітопольському районі прикордонники протидіють розповсюдженню наркотичних речовин, чим зберігають здоров’я молоді району

Дата: 08.10.2021 11:00

З початку року в рамках реалізації оперативної інформації Бердянськими прикордонниками спільно з представниками Мелітопольського РУП ГУ НП в Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області проведено санкціоновані обшуки приватних домоволодінь у смт. Приазовське, Якимівка, с. Надеждине, Добрівка, Миколаївка та Мирне Мелітопольського району.

За результатами обшуків всього виявлено понад 160 кущів «коноплі» з ознаками культивації та поливу загальною вагою більше 120 кг наркотичної речовини та понад 5 кг «марихуани» в неподрібненому вигляді.

Наркотичні засоби вилучено працівниками поліції та направлено для проведення експертизи.

За цінами «чорного ринку» сума оцінки наркотичних речовин становить більше 4 млн. гривень. Оперативні розробки прикордонниками, щодо виявлення наркотичних речовин в Мелітопольському районі та місті будуть продовжуватися і надалі.