Фото без описуШановні ветерани та мешканці Олександрівської громади поважного віку!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана – свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни!

Тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки.

Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість, вміння.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти та внуки, і нехай ніщо не засмучує Ваші будні. Міцного Вам здоров’я, мирного неба, благополуччя, родинного затишку. Довгих і щасливих вам років життя!

З повагою, сільський голова Олександрівської територіальної громади Наталія Попова