Дата: 27.09.2021 19:47

26 вересня 2021 року у місті Мелітополі відбувся молодіжний фестиваль національних культур «Віра, Надія, Любов».

Основною метою Фестивалю є створення умов для міжкультурного діалогу і міжнаціонального співробітництва, а також забезпечення учасників Фестивалю додатковою можливістю духовного та інтелектуального розвитку шляхом залучення їх до мистецтва.

До участі у Фестивалі були запрошені творчі колективи та окремі виконавці, майстри декоративно-прикладного мистецтва, знавці національної кухні, які пропагують традиції та культурну спадщину народів, що проживають на території України.

Олександрівську громаду на фестивалі представили албанський танцювальний колектив  «Ліштівічки» Дівнинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів, вокальне тріо «Ексклюзив» Гірсівського сільського будинку культури з болгарською піснею, вокальна група «Глорія» Олександрівського сільського будинку культури. Солісти Марина Сидорченко з молдавською піснею та Ірина Кармеліта з албанською піснею.

Всі учасники отримали дипломи та сувеніри фестивалю