Дата: 07.09.2021 14:08

Під час чергового засідання виконавчого комітету Олександрівської територіальної громади, яке пройшло сьогодні, 07 вересня члени виконкому заслухали та обговорили 5 важливих питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Серед планових питань було питання про утворення та затвердження складу суб'єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей,  які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердження норм надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Олександрівської сільської ради.

У ході засідання розглянули заяви громадян, які в основному стосувалися присвоєння адресних номерів. Всім  питанням, винесеним на засідання, було приділено належну увагу і  прийнято відповідні рішення.