У Запорізькій області на автодорозі державного значення Т-08-20 Якимівка – Кирилівка завершено облаштування асфальтобетонного покриття по основному проїзду.

Роботи з поточного середнього ремонту виконують працівники ТОВ “Автомагістраль-Південь” на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

По всій протяжності автодороги, а це 41,6 км, влаштовано верхній шар дорожнього покриття. Проїзд автодорогою забезпечено. Водії тепер мають можливість рухатись до моря та назад без перешкод.

Наразі підрядники продовжують роботи з облаштування з’їздів з головної дороги, встановлення лотків для водовідведення та роботи з укріплення узбіч. Ще попереду встановлення нових дорожніх знаків, бар’єрної огорожі та нанесення дорожньої розмітки.