ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ ОДНОГО ІЗ ТУРИСТИЧНИХ АВТОШЛЯХІВ ОБЛАСТІ

Дата: 03.08.2021 09:09

Ремонт автомобільної дороги Т-08-20 “Якимівка-Кирилівка" розпочали на початку травня, а сьогодні роботи виходять на фінішну пряму.

Дорожники уклали понад 40 кілометрів останнього шару покриття. Сьогодні на ділянці тривають роботи з облаштування з’їздів та примикань, тротуарів, в’їздів у двори та відновлення водопропускних труб. Паралельно дорожники приводять до ладу навколишню територію -  проводять укріплення узбіч та розчищають придорожню смугу від чагарників та дрібнолісся.

Наступний крок - встановити огородження та нові дорожні знаки, нанести дорожню розмітку.

Оновлений автошлях дозволятиме без перешкод та з комфортом доїжджати до населених пунктів Кирилівка, Лиманське, Косих, Шелюги, Мала Тернівка та Якимівка. Крім того, автошляхом під час курортного сезону скористуються сотні тисяч туристів та гостей регіону.