Фото без опису        Щороку 30 ЛИПНЯ світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. У цей день до загальнонаціональної інформаційної кампанії #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО долучилась і Приазовська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості. З метою підвищення інформованості громадськості щодо проблеми торгівлі людьми та з метою  сприяння в офіційному працевлаштуванні було проведено семінари та вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Учасники заходів отримали роз`яснення щодо основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, як отримати правовий захист від протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми. Також була надана інформація про діяльність консульських установ, міжнародних організацій та повідомлено номера телефонів гарячих ліній, на які можна телефонувати у разі потреби.