Працівниками Олександрівської сільської ради, з залученням поліцейських Приазовського відділення поліції та під процесуальним керівництвом співробітників Мелітопольської окружної прокуратури, 28.07.2021 на території с.Степанівка Перша виявлено та затримано автомобіль «Ford» р/н АР5452ВВ (асенізатор), який за повідомленням засобів масової інформації, 25.07.2021 здійснював злив рідких побутових відходів у лісосмузі між селами Дунаївка та Гірсівка Мелітопольського району Запорізької області.

Автомобіль оглянуто та доставлено до Приазовського відділення поліції для проведення необхідних слідчих (розшукових) дій, в рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст.239 КК України (забруднення або псування земель). Вирішується питання про накладення арешту на автомобіль. Досудове розслідування у провадженні триває.