Дата: 19.07.2021 13:25

15.07.2021 року на території села Степанівка Перша робочою комісією Олександрівської сільської ради, щодо виявлення фактів незаконної підприємницької діяльності,  було проведено перевірку 5 суб’єктів господарювання.

Під час проведення перевірок були виявлені порушення діючого законодавства, зокрема, де які підприємці були зовсім без  документів, ліцензій на здійснення діяльності роздрібної торгівлі, продавці офіційно не працевлаштовані. Про що складені Акти обстеження дотримання вимог діючого законодавства при здійсненні підприємницької діяльності.

При виявленні порушень діючого законодавства чи відсутності правовстановлюючих документів суб’єктам підприємництва надано термін для виправлення порушень та надано консультації щодо їх виправлення.

Після закінчення терміну виправлення знову будуть проведені перевірки, але вже з притягненнями до відповідальності.