Шановні бухгалтери, фінансисти, економісти Олександрівської територіальної громади!

Дата: 15.07.2021 18:18

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера!

Вам належить важлива роль в управлінні фінансами громади. Ваша професія вимагає точності, високої кваліфікації, кристалічної чесності, відповідальності та об’єктивності. Адже саме працівники бухгалтерських та фінансово-економічних служб забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, вимірюють «фінансовий пульс» громади.

Упевнена, щоВаша відданість своїй праці сприятиме впровадженню економічних та соціальних реформ в громаді, а результати роботи будуть гідним визнанням професійного внеску в нашу справу.

Бажаю вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах та удачі,успіхів та порозуміння та ще звичайно, щоб дебет завжди дорівнював кредиту.

З повагою, сільський голова                                      Наталія Попова