Шановні мешканці Олександрівської громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом Днем рибалки.

Дата: 09.07.2021 10:49

Шановні мешканці Олександрівської громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом Днем рибалки.

Повсякденна кропітка праця вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму, що виражається у збереженні та примноженні рибних запасів. Хай ще потужніше Ваш талант і натхнення, незламний оптимізм плідно працює в ім'я розвитку нашої держави! Країна прагне мати рибну галузь на рівні сучасних світових стандартів. Це відповідальне завдання для нашого рибного господарства. Ми віримо, що плідна праця дозволить нам подолати всі незгоди. Переконані – у нас вистачить професійної снаги і волі ввести наше господарство у коло лідерів. Нехай водойми, які знаходяться у Вашому підпорядкуванні перепорхнуться шанувальниками  найбільш доступного, найбільш масового і прекрасного виду відпочинку – рибалками. Нехай цей відпочинок хвилює і радує уловами, спілкуванням з природою.

Бажаємо сил і наснаги у вашій нелегкій, але благодійній справі – охороні водних живих ресурсів та їх раціонального використання. Великого Вам особистого щастя, радості, гарного настрою, енергії, ентузіазму і завзяття у повсякденній праці, щасливого життя.