Триває оновлення автошляхів державного значення

Дата: 07.07.2021 10:27

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» продовжується реконструкція траси М-18 Харків – Сімферополь – Ялта.

Цей автошлях є міжнародним державного значення. Дорога має великий вплив на розвиток виробництва та сільського господарства всього Запорізького регіону. Траса забезпечує транзитний рух вантажних і легкових автомобілів з прилеглих областей та проходить через м. Запоріжжя, м. Василівка, м. Мелітополь.

Ремонт розпочали у минулому році, але не завершили через погодні умови. Цьогоріч навесні ремонт автошляху відновили, і вже сьогодні дорожники завершили основні роботи. Наразі проводиться облаштування з’їздів та узбіч, встановлення дорожніх знаків та бар’єрних огорож, нанесення дорожньої розмітки.