06 липня  2021 року відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Олександрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівний склад апарату, депутати сільської ради, старости населених пунктів, ініціативні групи сел Олександрівка, Дівниське, Георгіївка.

На порядку денному – 6 питань, які стосуються всіх сфер життєдіяльності громади. Депутати розглянули  та затвердили рішення «Про громадське обговорення проекту рішення «Про пониження ступеня ЗЗСО та перейменування ЗЗСО Олександрівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області». Дане рішення було  прийняте  одноголосно.

Розглянуто питання про затвердження розміру пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, про утворення робочої  комісії щодо виявлення фактів незаконної підприємницької діяльності, про оголошення  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Також розглянуті колективні звернення мешканців сіл Олександрівка, Дівнинське, Георгіївка.Мешканці громади задавали питання на які отримали ґрунтовну відповідь. Усі питання розглянуто, проекти рішень ухвалено.