Шановні працівники медичних установ, ветерани праці!

Дата: 16.06.2021 17:57

У третю неділю червня своє професійне свято відзначають медичні  працівники України.

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Їх недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя.

З великим теплом хочу звернутися до усіх представників цієї найнеобхіднішої професії.

Шановні працівники медичних установ, ветерани праці!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим святом та дозвольте подякувати вам за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви як істинні професіонали, завжди готові прийти на допомогу, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям. А особливо в умовах епідеміологічної ситуації, яка склалася зараз в країні та усьому світі.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє.

Зі святом Вас!Щастя Вам і добра! І нехай Ваша праця ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою, сільський голова

Олександрівської громади Наталія Попова