Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Дата: 01.06.2021 18:59

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості.

Цей святковий день в Олександрівській територіальній громаді відзначили великою кількістю заходів для малечі.Сільські бібліотеки гостинно приймали своїх маленьких відвідувачів, які переглянули книжкові вистави.

Неймовірно веселим і казковим свято зробили працівники Будинків культури громади

«Кольоровий світ дитинства». У ході програми,у супроводі мультяшних героїв,для діток була проведена ціла низка цікавих розваг, рухливих ігор, музичних вікторин, танцювальних конкурсів і конкурс малюнку на асфальті.

І звичайно, яке ж свято без солодощів? За сприяння Олександрівської сільської ради учасники заходу отримали безкоштовне морозиво та цукерки.

Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Таким і має бути свято. (Світлини заходу у фотогалереї на офіційному веб сайті Олександрівської громади).