Дата: 31.05.2021 14:34

Олександрівська сільська рада повідомляє, що 2 червня 2021 року буде проводитись перевірка готовності засобів оповіщення з практичним включенням електричних сирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіо телецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

Основний спосіб оповіщення населення про дії під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій - передача повідомлення мережею радіомовлення і телебачення. Щоб привернути увагу населення в екстрених випадках перед початком передачі інформації вмикаються сирени, а також інші сигнальні засоби.
Сирени і переривчасті гудки підприємств і транспортних засобів означають сигнал цивільного захисту "УВАГА ВСІМ". Почувши його, необхідно негайно вмикати гучномовець, радіо, телеприймач і прослухати повідомлення.