До уваги мешканці Олександрівської територіальної громади!

Дата: 31.05.2021 13:49

До уваги мешканці Олександрівської територіальної громади!

Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 27.09.2017 № 733, п. 3 Протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Запорізької області від 18.05.2021 та Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Запорізької області облдержадміністрацією 02.06.2021 буде проводитися технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням (повним або вибірковим) відповідних місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

В ході проведення перевірки буде проведена передача мовної інформації по ефірному радіомовленню шляхом перекомутації Першого каналу Українського радіо (FM- 103,7 МГц) та передача мовної (текстової) інформації по ефірному телебаченню (Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Запорізька регіональна Дирекція»,
ЗНТРК «ТВ-5», ТОВ «Медіагруп Алекс UA»).