Шановні жінки з родин діючих учасників АТО /ООС, ветеранів та загиблих військовослужбовців

Дата: 18.05.2021 16:34

Запрошуємо мам, дружин загиблих воїнів, жінок з родин ветеранів та діючих військовослужбовців до участі у групах взаємодопомоги, які формуватимуться у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській та Волинській областях!

Ми запрошуємо вас приєднатись, як в якості лідерок даних груп, так і просто їх учасниць.

Що ми пропонуємо?

??Для лідерок груп:

Ми пропонуємо безкоштовне навчання, під час якого Ви дізнаєтесь все про роботу груп, методи захисту прав та підтримки, про принцип допомоги "рівний-рівному", про ефективну взаємодію з владою та методи впливу на неї, про те, як результативно вирішити проблеми як окремої учасниці групи так і спільноти загалом та безліч іншої корисної інформації. (тренінги триватимуть з червня по серпень)

??Для учасниць груп:

Під час зустрічей груп ви отримаєте всебічну підтримку, зможете поділитись тим, що Вас бентежить, отримати психологічні, юридичні консультації (як професійні так і за принципом "рівний-рівному") Ви зможете разом відстоювати права як одна одної так і вашої спільноти загалом, першими дізнаватиметеся про різні програми та заходи, про відкриті для вас можливості та багато, багато іншого.

????Як прийняти учать?

Заповнити анкету за посиланням????

і чекати на наш дзвінок ??!