Фото без опису

 

Повідомлення  RASFF  щодо виявлення 3-монохлор-1,2 пропандіол в пальмовій олії

 

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF №  2021.0019-fup 36.

Відповідно до повідомлення, виявлено 3-монохлор-1,2-пропандіол в рафінованій пальмовій олії, що експортувалась з Німеччини (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Польщі, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp.z o.o., Zlotoklos), яке надіслано до України (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Приазовське районне  управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Запорізькій області за адресою: вул. Б. Хмельницького, 21,  смт. Приазовське, 72401,  тел. (061)-2-32-77,  e-mail: priazovskiy@gudpss-zp.gov.uа          .