Олександрівська  громада відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна – одна з найбільш трагічних сторінок в історії і України, і всього світу.   Вона торкнулася практично кожної сім’ї Олександрівської громади. Майже у всіх  родинах є ветерани, діти війни, колишні в’язні концтаборів, військовополонені, остарбайтери і працівники тилу. Ми пишаємося нашими героями та шануємо пам’ять усіх, хто не дожив до наших днів.

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Олександрівська сільська рада провела марафон «Ми пам`ятаємо», на дорожній карті якого були всі чотирнадцять сіл громади. Відбулося покладання квітів і вінків на могили полеглих воїнів та до пам`ятників героям-визволителям. Було  вручено  «сухі пайки» двадцяти чотирьом учасникам тих героїчних подій. Їхній подвиг – це справжній приклад патріотизму, високий зразок мужності та сили духу.

Низький уклін та шана всім, хто пройшов через пекло війни!