Шановні мешканці сіл Олександрівської громади

У зв`язку з тим, що 2021 року День перемоги співпадає з днем поминання покійних,   марафон «Ми пам`ятаємо» на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудеться на території  Олександрівської сільської ради  8 травня 2021року.

9 травня 2021 року виповнюється 76 років з Дня перемоги у Другій світовій війні. Наш з вами обов'язок - пам'ятати тих, хто здобув Перемогу над нацистськими окупантами.

Цього року ми святкуємо День Великої Перемоги в умовах карантину, а значить, з низкою обмежень. Відповідно до вимог карантинних та санітарних норм безпеки, на жаль, масові урочисті та культурні заходи в ці дні проводитися не будуть. Утім, кожен бажаючий може вшанувати пам’ять загиблих солдатів  та долучитися до святкування в онлайн просторі соцмережі Фейсбук.

Усе це, звичайно ж, не змінює нашого ставлення до героїчної історії, не привід забувати про таку важливу дату, адже Україна заплатила високу ціну за Перемогу.

Усіх громадян, особливо людей похилого віку, просимо з розумінням поставитися до тимчасових обмежень. Бережіть себе та оточуючих! Миру і щастя усім вам!

З повагою сільський голова Наталія Попова

Дорожня карта

марафону «Ми пам`ятаємо», який відбудеться

8 травня 2021 року

1. Село Надеждине – покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 8-00.
  2. Село Волна - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 8-30.
  3. Село Дівнинське - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 9-00.
  4. Село Георгіївка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 9.30.
  5. Село Новокостянтинівка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 10-00.
  6. Село Чкалове - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам-  о 10-30.
  7. Село Миронівка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- об 11-00.
  8. Село Степанівна Перша - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам - об 11-30.
  9. Село Олександрівка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 12-00.
  10. Село Нечкіне - покладання квітів до  Братської могили загиблим воїнам- о 12-30.
  11. Село Дунаївка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам- о 13-00.
  12. Село Гірсівка - покладання квітів до  пам`ятника загиблим воїнам-  о 13-30.