Фото без опису

Запорізький бізнес сплатив до держбюджету більше мільярда гривень ПДВ

 

Компанії і підприємці регіону в першому кварталі сплатили до державного бюджету 1 мільярд 177 мільйонів гривень податку на додану вартість. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень надходжень аналогічного періоду 2020 року перевищено на 263 мільйони 600 тисяч гривень або на 29 відсотків.

У загальній сумі доходів державної скарбниці сплата ПДВ склала майже 42 відсотки. Лише у березні запорізькі суб'єкти господарювання спрямували 365 мільйонів гривень податку на додану вартість.

З початку року найбільші платежі направили до бюджету платники м. Запоріжжя – 606,3 мільйона. Мелітопольські і веселівські представники бізнесу забезпечили 87,3 мільйона, бердянські та приморські – 76,5 мільйона, пологівські, більмацькі та розівські – 63 мільйони, оріхівські та гуляйпільські – 60 мільйонів, токмацькі та чернігівські – 53 мільйони, вільнянські та новомиколаївські – 50,7 мільйона, якимівські та приазовські – 50,5 мільйона тощо.

Всього станом на початок квітня у Запорізькій області зареєстровано 9981 платник ПДВ, серед яких 9017 юридичних осіб та 964 фізичні особи-підприємці.

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області