Про продовження дії карантину

Дата: 24.02.2021 11:18

Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №104, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом ЅАRЅ-СоV-2, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області 22.02.2021 року (протокол №6) прийнято рішення про продовження дії карантину на території області до 30.04.2021 року.

Звертаємо увагу на обов'язок щодо безумовного виконання вимог, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів України, особливо постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом ЅАRЅ-СоV-2».