ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 18.02.2021 17:34

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ    посадових осіб місцевого самоврядування:

• Спеціаліста ІІ категорії- бухгалтера   відділу  освіти,культури,молоді,спорту,туризму та архівної роботи   Олександрівської сільської ради

Вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,володіння персональним комп’ютером  на рівні впевненого користувача,знання чинного законодавства,інших актів законодавства  згідно специфіки роботи,без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи:

заява про участь у конкурсі;

особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4х6 см;

копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копія документа,  який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»

Документи на конкурс подаються за адресою: вул. Центральна, буд. 90, с. Олександрівка, протягом 30 календарних днів з дня оголошення  про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається на телефоном 0988557188