Фото без опису

З доходів запоріжців місцеві бюджети отримали більше шести мільярдів гривень

 

У минулому році представники бізнесу і мешканці регіону спрямували до місцевих бюджетів 6 мільярдів 392 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб (без показників великих підприємств). Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень сплати до показника 2019 року збільшено на 493 мільйони або на 8 відсотків.

Так, роботодавці і мешканці м. Запоріжжя перерахували до міської скарбниці 2 мільярди 693 мільйони, м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 917 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 669 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 491 мільйон, Василівського та Михайлівського районів – 397 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 318 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 212 мільйонів, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 208,5 мільйона тощо.

Серед основних джерел надходжень ПДФО – відрахування від заробітних плат та інших виплат, грошового забезпечення військовозобов'язаних, а також за результатами декларування доходів підприємців та громадян.

Усього в регіоні минулого року нараховувалось 72,3 тисячі платників податку на доходи фізичних осіб.

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області

 

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС