Запорізька область, Приазовський район

Дата: 09.05.2020 16:00

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.
Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро повертається сторицею.
Привітання з Днем Перемоги звучали і на на адресу тих, хто пережив страшну війну у селі Дівнинське. Всі отримали квіти, вітальні листівки та продуктові набори від Олександрівської сільської ради.